Volg Bouwkroniek Bouwkroniek

Bouwkroniek
  • Bouwkroniek
  • Burgemeester Etienne Demunterlaan 3 bus 6

    1090 Jette

  • Tel: 02 894 29 00
  • Fax: 02 894 29 10
  • RPM Bruxelles
  • BTW BE 0451 979 022

Voor vragen of opmerkingen, gelieve de dienst of persoon in aanmerking te contacteren op onderstaande coördinaten.

Bouwkroniek - HET VAKBLAD

  Bouwkroniek  
Redactie   redactie@bouwkroniek.be
Publiciteit   sales@bouwkroniek.be
Dienst abonnementen   abonnement@bouwkroniek.be
Aanbestedingen   aanbestedingen@bouwkroniek.be
Aanbestedingsaankondigingen   aanbestedingsaankondiging@bouwkroniek.be
Bouwvacatures   vacatures@bouwkroniek.be
Boekhouding   boekhouding@bouwkroniek.be
Studio & opmaak   studio@bouwkroniek.be
Webmaster   webmaster@bouwkroniek.be
  Bouwkroniek Premium  
Klantendienst Premium   customer.care@bouwkroniek.be
Verkoopdienst Premium   premium@bouwkroniek.be